přípravka, turnaj v Nezvěsticích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 22 Září 2018 17:33

Starší přípravka se v sobotu 22.9. účastnila dvého druhého turnaje. Po "rozřazovacím turnaji" z minulého víkendu, jsme byli zařazeni do "slabší" skupiny, která turnaj odehrála v Nezvěsticích. Turbaje se účastnilo 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým. Hrací doba byla 15min. V prvním utkání jsme remizovali s Kyšicemi 6:6, následovala porážka s Božkovem 7:12. Výsledky dalších zápasů byli jako na houpačce: výhra nad Všenicemi 10:0, prohra s Nezvěsticemi 4:5, výhra nad Zálužím 5:3, prohra s Přešticemi "A" 4:8. V posledním zápase turnaje jsme podlehli Újezdu "B" 2:7. S celkovou bilancí 2 výher, jedné remízy a 4 porážek jsme na turnaji obsedili celkové 6 místo.

naše sestava a branky: Ladislav Pajkert - Matěj Černý, Vojta Trefný (4 branky), Ondřej Nass (2 branky), Šimon Hrdina, Tomáš Horák (12 branek), Patrik Metlička (20 branek)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 29 

Statistika TOPlist

TOPlist