Rožmitál - NH Řevnice 18:20 (9:12) Tisk
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 03 Květen 2009 12:44

Do zápau jsme nastupovali povzbuzeni sobotní výhrou nad Bakovem, na kterou se nám bohužel navázat nepodařilo. Do utkání vstoupil lépe soupeř, v podstatě celý první poločas jsme dotahovali 1-2 brankovou ztrátu. Nic na tom ani nezměnilo dvojnásobné vyloučení na straně Řevnic ani nařízené pokutové hody, které jsme neproměnili. Světlý okamžik nastal ve 20. minutě, kdy jsme se dostali do vedení 9:8. V závěru prvního poločasu nás potkal střelecký výpadek, který soupeř dokonale využil k obratu v zápase. Poločas jsme prohráli 9:12. Ve druhém poločase soupeř vedl 15:10, nám se sice podařilo změnami v obraně snížit na rozdíl dvou branek. To bylo z naší strany vše, na víc už nám nezbýval čas. Soupeř taktickou hrou v útoku utkání dohrál a zvítězil 20:18.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Metlička - P. Šourek, P. Melichar, R. Stöckl, E. Trefný, J. Pičman

branky: Šourek 8, Melichar 6, Stöckl 4