Rožmitál - Kyšice "A" 21:17 (9:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 16 Říjen 2011 11:11

Za chladného, ale slunečného nedělního dopoledne jsme nastoupili k poslednímu domácímu zápasu. Naším soupeřem byl tým Kyšic. Hned z prvního našeho útoku jsme vstřelili branku a ujali se vední 1:0. V další 10. minutách se naši útočníci dopustili řady nepřesností, Kyšice toho využili a otočili na 4:1 ve svůj prospěch. Zlepšenou hrou v obraně, ale hlavně zpřesněním v útoku jsme otočili a ujali se vedení 6:5. To ale bylo zase na dlouhou dobu vše, útoku se přestalo opět dařit (dopustili jsme se řady technických chyb) a Kyšice otočili na 9:6. Vyšel nám závěr poločasu, když jsme vyrovnali na 9:9. Obrat jsem mohli dokonat, ale pro přešlp našeho útočníka při zakončení nebyla naše desátá branka uznána.

Pro vývoj zápasu byl rozhodující úvod druhého poločasu, kdy se nám šňůrou tří branek podařilo získat, jak se později ukázalo, rozhodující náskok. Po celý zbytek poločasu jsme si udržovali 4-5 brankový náskok. Druhý poločas byl také karetním představením. Rozodčí Vondrášek uděli 3 žluté (2:1) a tři červené karty (1:2). Zápas na konec skončil naší vítězstvím 21:17.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, P. Blažek, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, P. Šourek

branky:  Šourek 11, Melichar 5, Stöckl 4, Pičman 1 - za hosty: Smola 8, Šleis 5, Petrák 2, Špičan 1, Martínek 1