Přeštice "B" - Rožmitál 18:22 (7:10) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 27 Duben 2013 17:04

K prvnímu zápasu víkendového dvoukola jsme zajížděli do Přeštic. Vstup do utkání vyšel lépe nám, ve 4. minutě jsme vedli 3:1. Dvoubrankovým rozdílem jsme vedli až do 11. minuty, kdy jsme zvyšovali na rozdíl 3 branek, vedli jsme 6:3. Hosté ovšem z následného útoku snížili. Pak dlouho nepadla žádná branka, podařilo se to až našim útočníkům ve 20.minutě z pokutového hodu. Domácím se ale podařilo z rychlých brejků snížit a ve 22. minutě jsme vedli pouze o jednu branku 7:6. Ve zbytku poločasu se naši útočníci dokázali prosadit ještě 3x, domácím se to podařilo pouze 1x a tak jsme první poločas vyhráli 10:7.

Vstup do druhého poločasu nám nevyšel. Za prvních 10. minut jsme skórovali pouze jednou, domácí 4x a tak bylo v 10. minutě vyrovnáno 11:11. Remízový stav vydržel až do 15. minuty, kdy domácí srovnávali na 13:13. Pak jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Domácí sice ještě 2x dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale v rozmezí 21. - 27. minuty žádnou branku vstřelit nedokázali. Toho naši útočníci využili k navýšení skóre a tak jsme ve 27. minutě vedli rozdílem 4 branek 19:15. V závěru zápasu padly na obou stranách 3 branky a v utkání jsme tak zvítězili 22:18.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek

branky: Šourek 13, Melichar 7, Stöckl 2 - za domácí: Ausberger 9, Brada 5, Tušek 3, Šlehofer 1