Vřeskovice "B" - Rožmitál 22:29 (11:13) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 22 Září 2013 13:44

Již ke čtvrtému venkovnímu zápasu ze šesti odehraných kol jsme nastoupili ve Vřeskovicích proti místnímu "B" týmu. Úvod utkání byl vyrovnaný, padalo hodně branek, v 5. minutě jsme vyrovnávali na 3:3. V 10. minutě jsme šli do vedení o dvě branky 6:4. I nadále útočníci na obou stranách jednoznačně přehrávali obrany, v podstatě z každého útoku našeho nebo soupeře padla branka. V 19. minutě se nám podařilo získat 3 brankový náskok, vedli jsme 11:8. Soupeř ještě do poločasu snížil na 11:13.

První branku druhého poločasu jsme vstřelili my, soupeř ovšem z následujících dvou svých útoků vstřelil branku a tak jsme vedli už pouze o gól. V 8. minutě bylo vyrovnáno 16:16. Ve 12. minutě jsme získali zpět dvou brankový náskok a nadále pokračovala gólová přestřelka. Až do 18. minuty, kdy jsme vedli 22:21, dokázal soupeř vždy na náš vstřelený gól odpovědět také vstřelením branky. Pak se přestalo vřeskovickému útoku dařit, náš brankář předvedl několik dobrých zákroků a zbytek poločasu se tak odehrál v naší režii. V dramatickém utkání jsme díky brankostroji v posledních 10. minutách vyhráli 29:22.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, Z. Sadílek, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Šourek

branky: Šourek 16, Melichar 8, Stöckl 4, Pazderník 1 - za domácí: Maoušek 14, Blohmann 6, Míka 1, Chmelíř 1