Rožmitál - Osek 18:9 (12:3) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 26 Duben 2015 12:13

K nedělnímu zápasu dvoukola jsme nastoupili doma proti celku Oseka. Do zápasu jsme nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy. Ke zraněnému útočníkovi Petru Melicharovi se přidal obránce Jiří Stoklasa. Do zápasu jsme tak nastoupili pouze se třemi obránci. Diváci se první branky dočkali až v 6. minutě, vstřelili jí hosté a my jsme prohrávali 0:1. To ale byla na dlouhou dobu jediná branka Oseka, hosté se další branky dočkali až ve 20. minutě, kdy snižovali na 2:7. Do té doby vždy jejich útoky ztroskotali na naší obraně nebo na našem gólmanovi. Náš náskok jsme ještě navýšili v závěru poločasu, když jsme během posledních 5. minut vstřelili 4 branky a hosté žádnou.

Hra ve druhém poločase byla poznamenána dešťovými přeháňkami a hráči na obou stranách se museli vypořádat jak s kluzkým terénem, tak i s kluzkým balonem. Druhý poločas tak skončil vyrovnaným skóre 6:6.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pazderník, P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman

branky: Šourek 7, Stöckl 6, Zemek  2, Pazderník 2, Pičman 1 - za hosty: Čelechovský 4, Stach 3, Macht 2