Rožmitál - Most 16:16 (8:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 04 Září 2016 11:44

Vyrovnaný první poločas, kdy jsme až do 18. minuty dotahovali jedno brankový náskok soupeře. Ve 23. minutě jsme už prohrávali o dvě branky 6:8. V závěru poločasu jsme opět snížili na rozdíl jedné branky, bohužel jsme neproměnili pokutový hod a tak jsme první poločas prohráli 8:9.

Ve 3. minutě druhého poločasu jsme srovnali a remízový stav vydržel až do minuty 13., kdy bylo srovnáno 12:12. V 15. minutě jsme šli poprvé do vedení, hosté ale následně srovnali. Z následného útoku jsme opět šli do vedení o jednu branku, ale i na to mostečtí odpověděli. Ve 24. a 25. minutě jsem odskočili a vedli jsme 16:14. Hosté si vyžádali time out a ve 29. minutě bylo opět srovnáno. Remízový stav vydržel až do konce utkání, a to i  přes dramatický závěr, kdy oba týmy měli šanci strhnout vedení na svoji stranu.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl

branky: Šourek  7, Melichar 6, Stöckl 2, Pičman 1 - za hosty: Mertl 7, Nájemník 7, Drexler 2