Ejpovice - Rožmitál 19:15 (8:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 11 Září 2016 11:25

První branka našeho nedělního utkání v Ejpovicích padla až v 5. minutě, vstřelili jsme ji my a ujali jsme se vedení 1:0. Domácí ale třemi brankami otočili a tak jsme ve 12. minutě prohrávali 1:3. V 16. minutě jsme prohrávali už o čtyři branky 2:6. Do konce poločasu se nám alespoň podařilo snížit na rozdíl dvou branek, a první poločas jsme tak prohráli 6:8.

V úvodu druhého poločasu si nadále domácí udržovali dvou brankový náskok. To platilo až do 12. minuty, kdy jsme srovnali na 11:11. Bohužel to byl z naší strany nejsvětlejší okamžik utkání. Domácí ze dvou následných protiútoků opět odskočili na rozdíl  dvou branek. V 19. minutě jsme z pokutového hodu snížili na 12:13 a následovala naše 5 minutová přesilovka při vyloučení ejpovického obránce. Ta se nám ale vůbec nevydařila, podařilo se nám vsítit pouze jednu branku a naopak domácí se prosadili 3x. I přes vyrovnaný průběh utkání jsme v Ejpovicích prohráli 15:19.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stockl, J. Zemek, J. Pičman, J. Pazderník

branky: Šourek 8, Stöckl 4, Pazderník 2, Pičman 1 - za domácí: Klail 6, Andrlík 6, Langmajer 3, Šik 2, Bárka 1, Tlustý Fr. 1