Rožmitál - Žatec 14:16 (5:7) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 18 Září 2016 13:51

První branku našeho nedělního utkání se Žatcem vstřelili hosté ve 3. minutě, nám se podařilo vyrovnat v 6. minutě. V 9. minutě bylo srovnáno 2:2, pak se ale na 10. minut odmlčel náš útok, čehož hosté využili a vypracovali si tří brankový náskok. Do konce poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek a do šaten se tak odcházelo za stavu 5:7.

Ani začátek druhého poločasu na obrazu hry nic nezměnil. Hosté si nadále udržovali 2-3 brankový náskok. V polovině druhého poločasu jsme měli několikrát šanci snížit alespoň na rozdíl jedné branky, bohužel jsme se o ni technickými chybami připravili. Žatci jsme na konec podlehli o dvě branky 14:16.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman, J. Pazderník

branky: Šourek 7, Pičman 3, Stöckl 2, Zemek 2 - za hosty: Janák 6, Sýkora 5, Nociar 5