Litohlavy - Rožmitál 17:16 (10:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 23 Duben 2017 13:23

První zápas jarní části soutěže jsem odehráli v Litohlavech. Hned z našeho prvního útoku jsme vstřelili branku, domácí ale třemi brankami za sebou skóre otočili a v 6. minutě jsme prohrávali 1:3. Ve 13. minutě jsme prohrávali už o čtyři branky 2:6. Naše obrana si nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, nepomohly ani změny v rozestavení ani osobní bránění. Do konce poločasu padly na obou stranách čtyři branky, první poločas jsme tak prohráli 6:10.

V první minutě druhého poločasu to bylo už o 5 branek, stejně tak i v 9. minutě (prohrávali jsme 10:15). V následujících 10. minutách vstřelili domácí pouze jednu branku, nám se podařilo vstřelit branek 5, ve 21. minutě byl rozdíl pouze jedna branka. V 25. minutě to bylo stále o jednu branku, prohrávali jsme 16:17. Posledních 5 minut jsme sice odehráli v útočné třetině, ale bohužel pro nás bez gólového zakončení.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník, P. Melichar

branky: Šourek 6, Pičman 4, Pazderník 3, Melichar 3 - za domácí: Pelcl 9, Maršík 7, Menc 1