Rožmitál - Kyšice 21:21 (15:12) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 13 Květen 2017 16:29

První branku našeho sobotního utkání proti Kyšicím jsme vstřelili ve 2. minutě, soupeř z následného protiútoku vyrovnal. V 9. minutě jsme vedli rozdílem čtyř branek 5:1, hosté ve 12. min snížili na rozdíl dvou branek. Prakticky celý zbytek poločasu jsme si udržovali 2-3 brankový náskok. Ve 30. minutě jsme vedli o čtyři branky, hosté v posledních sekundách snížili na rozdíl tří branek.

Začátek druhého poločasu byl z pohledu našeho útoku tragický. První branku jsme dokázali vstřelit až v minutě 13. (vedli jsem 16:15), do té doby stihli hosté vyrovnat na 15:15. Postupem času jsme si  vypracovali dvou brankový náskok, 5 minut před koncem zápasu jsme vedli 21:19. Zbytečnými ztrátami v útoku jsme se ale připravili o možnost dotáhnout slibně rozehrané utkání k vítěznému konci, hosté měli ještě v závěru možnost dokonat obrat, ovšem  (naštěstí pro nás) z rychlého protiútoku netrefili bránu. Zápas tak skončil nerozhodně 21:21.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar

branky: Šourek 12, Stöckl 5, Melichar 4 - za hosty: Šleis 9, Smola 8, Netušil 3, Špičan 1