přípravka, turnaj v Božkově PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 12 Květen 2018 21:40

V sobotu 12.5. se naše přípravka, účastnila letošního druhého turnaje, tentokráte v Božkově. Na turnaj bylo přihlášeno rekordních 15 týmů, které byly rozděleny do 3 skupin. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým, hrací doba byla 12 min.

Prvním naším soupeřem byl domácí tým Božkova, který jsme porazili 7:4. V našem druhém zápase se dle "papírových předpokladů" hrálo o první místo ve skupině. Naším soupeřem byl celek Kyšic "B". Utkání skončilo smírně 6:6, když jsme bohužel ztratili vedení 6:4. Další dva zápasy jsme jednoznačně vyhráli. Porazili jsme Příchovice 11:0 a Ejpovice "B" 11:2. Do bojů o medaile jsme nakonec postoupili díky lepšímu skóre před Kyšicemi "B".

V soubojích o medaile byl naším prvním soupeřem tým Ejpovic "A", kterému jsme ve vyrovnaném zápase podlehli 3:4. Druhým naším soupeřem byl celek Litohlav, který jsme porazili 5:3. Na turnaji jsme obsadili celkové 2. místo (což se nám letos podařilo s doposud odehraných 7 turnajů už po páté v řadě).

naše sestava a branky: J. Hofman - T. Blažek (19 branek), T. Horák, K. Karlík (11), D. Pospíšil (12), P. Španihel (1)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 28 

Statistika TOPlist

TOPlist