ZHP, starší žačky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 13 Leden 2019 16:27

Jako první z rožmitálských družstev odehrály svůj ZHP starší žačky. Turnaj se konal v neděli 13.1. v hale Plzni - Bolevci. Naše děvčata byla zařazena do "nepostupové" skupiny společně s dalšími 6 týmy. K prvnímu utkání nastoupila proti Blovicím a utkání jsme prohráli 3:9. Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti nám neznámému týmu, Litvínovu "B". Zápas jsme prohráli 5:14. Stejně tak jsme prohráli i třetí utkání, tentokrát jsme podlehli Dobřívi 3:9. Vítězství jsme se dočkali až ve čtvrtém zápase, když jsme porazili Nýřany 6:4. Následovala porážka od Kyšic 6:9. V posledním zápase proti Liticím jsme zvítězili 8:7, když jsme rozhodující branku vstřelili v poslední vteřině utkání.

naše sestava a branky: Nora Vaňková - Tereza Drechslerová, Julie Černovská, Michaela Hudečková, Kristína Kropáčková, Anna Hejrová, Johanka Čípelová - Michaela Antalová (17 Branek), Denisa Brejchová (1), Nikola Tomanová (10), Barbora Feltová (1), Kateřina Karlíková (1). Trenéři Eva Hofmanová a Pavel Brejcha.

 

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 10 

Statistika TOPlist

TOPlist