Český pohár, muži - osmifinále PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 19 Leden 2019 17:40

V sobotu 19.1. jsme se účastnili osmifinále Českého poháru, které se konalo v hale VŠ Plzni - Borech. Osmifinalovou skupinu tvořilo 5 týmů, hrálo se systémem každý s každým. Do dalších bojů postupovali první dva týmy. Hrací doba byla 2x 20min.

Hned v prvním zápase jsme nastoupili proti vedoucímu celku II ligy "A", Příchovicím. První poločas byl vyrovnaný, stejně tak i úvod poločasu druhého. Pak se nám ale přestala dařit střelba a soupeř odskočil do 4 brankového vedení, které si udržel až do konce zápasu. Příchovicím jsme podlehli 12:16.

Druhý zápas jsme odehráli proti Všenicím. Už v průběhu prvního poločasu si soupeř vypracoval 3 brankový náskok, který si udržoval do 10. minuty druhého poločasu. Pak jsme začali brankovou ztrátu snižovat, vyrovnat se nám podařilo v 19. minutě. Vítěznou branku vstřelil Petr Šourek z trestného hodu, po skončení hrací doby. V utkání jsme zvítězili 17:16.

Ke třetímu zápasu jsme nastoupili proti Liticím a utkání mělo již od začátku jednoznačný průběh. První poločas jsme prohráli o 5 branek a v průběhu druhého se naše branková ztráta stále prohlubovala. Liticím jsme podlehli 13:21.

Již před začátkem našeho posledního utkání, ke kterému jsme nastoupili proti Ejpovicím, bylo o postupujících do další bojů rozhodnuto. V tomto zápase se hrálo o celkové 3. místo. Do zápasu jsme ale nevstoupili podle našich představ. Nedařilo se naší obraně, soupeř se prosazoval zejména střelbou z krajů brankoviště. První poločas jsme prohráli 5:8. Ve druhém poločase jsme našli recept na útočnou hru soupeře a začali jsme brankovou ztrátu snižovat. Vyrovnat se nám podařilo v 15. minutě a o našem dvou brankovém vítězství jsme rozhodli v poslední minutě. Ejpovice jsme porazili 13:11.

Na turnaji jsme obsadili celkové 3. místo (nepostupové). Do čtvrtfinále Českého poháru postoupili Příchovice a Litice.

naše sestava a branky: Dušan Sadílek - David Franěk, Marek Hejra, Zdeněk Sadílek - Jiří Pičman (8 branek), Petr Šourek (16 branek), Petr Melichar (4 branky), Roman Stöckl (6 branek), Jakub Pazderník (21 branek). Trenéři Miroslav Leiterman a Pavel Blažek

 

 

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 20 

Statistika TOPlist

TOPlist