ZHP, mladší žáci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 20 Leden 2019 17:55

V neděli 20.1. se naši mladší žáci zúčastnili zimního halového poháru. Turnaj se hrál v hale v Plzni - Bolevci za účasti 7 družstev. Systém byl každý s každým, hrací doba byla 1x 15min.

Vstup do turnaje byl ovšem tragický. V první zápase jsme podlehli Tymákovu 0:6, následovala prohra s týmem Nýřan 0:1. První branku se nám podařilo vstřelit až v našem třetím zápase, to ale pouze zmírnilo naši porážku 1:9 proti Kyšicím. První a bohužel jediné vítězství na turnaji jsme zaznamenali proti Ejpovicím, které jsme porazili 3:2. Na závěr turnaje jsme nejdříve podlehli Litohlavům 1:8 a 2:6 Přešticím.

I přes spoustu inkasovaných branek zahrála dobře obrana a i brankář předvedl několik výborných zákroků. Špatný byl výkon útoku, víme na čem máme zapracovat. I tak ale musíme za bojovnost všechny hráče pochválit.

naše sestava a branky: Patrik Španihel - Pavel Metlička, Tomáš Horák, Matěj Trefný, Michal Mazánek, Lukáš Přígrodský - David Pospíšil (1 branka), Kryštof Karlík (1 branka), Tomáš Blažek (3 branky), Jonáš Brotánek, Adam Nass (2 branky. Trenéři Marek Hejra a Pavel Blažek

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 10 

Statistika TOPlist

TOPlist