turnaje starších přípravek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 23 Září 2019 08:37

Letošní druhý turnaj starších přípravek už byl rozdělaný do výkonnostních skupin na základě rozřazovacího turnaje z předchozího týdny.

Naše děvčata se představila v papírově "slabší" skupině, která svůj turnaj odehrála v Přešticích. Ve skupině bylo 8 účastníků, a výsledky děvčat byly následující: remíza s Přešticemi "B" 2:2, porážka od Příchovic 0:5, výhra nad Přešticemi "C" 4:1, prohra se Všenicemi 5:9,  remíza s Dobřívem 5:5, prohra s Božkovem 5:3 a na závěr výhra na Pl. Újezdem 9:1. V závěrečném součtu to znamenalo 5. místo.

Turnaj papírově "silnější" skupiny, kde se představili naši chlapci, se odehrál v Nezvěsticích. A jak se chlapcům dařilo? V prvním zápase porazili Pl. Újezd "A" 5:2, dále Tymákov 7:4. Následovala porážka od domácích Nezvěstic "B" 2:3. Po té jsme porazili Litohlavy "B" 5:2 a Záluží 3:2. Dvě porážky, nejprve od Litohlav "A" 5:7 a pak od Nezvěstic "A" 0:6 nás vyřadili z bojů o medailové příčky. V posledním zápase jsme ještě remizovali s Přešticemi "A" 5:5. Chlapci tak svoje účinkování na turnaji završili na 4. místě. Ještě před vyhlašováním výsledků nezvěstického turnaje chlapci převzali medaile z minulého turnaje v Plzni-Újezdě, kde po opravách špatně zapsaných výsledků obsadili 3. místo (oproti původnímu 4. místu).

sestava a branky děvčat: Natálie Konvičková - Anetka Pospíšilová (1 branka), Tereza Kašparová (1 branka), Jana Převrátilová, Lucie Beranová (19 branek), Terezka Šoulejová (1 branka), Matylda Šourková (3 branky), Amálka Trefná (2 branky), Barbora Matoušková (1 branka), Dorotka Šourková. Trenéři Monika Šourková a Petr Šourek.

sestava a branky chlapců: Radim Dražan - Matěj Blažek, Tomáš Horák (1 branka), Martin Horák, Šimon Hrdina, Vašek Hudeček (2 branky), Patrik Metlička (23 branek), Vojta Trefný, Martin Kohel (1 branka). Trenéři Gabriela Horáková, Lucie Součková a Zdena Fraňková.

LAST_UPDATED2
 
 

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 17 

Statistika TOPlist

TOPlist