turnaj starších přípravek, hala Plzeň-Bolevec PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 06 Listopad 2019 14:32

Ještě před zimní přestávkou se naše starší přípravka (pouze chlapecké družstvo) účastnila halového turnaje, který se konal v hale ZŠ Plzeň-Bolevec.

První zápas jsem prohráli kontumačně (naším soupeřem mělo být Záluží), kvůli pozdnímu příjezdu na turnaj. V následujícím zápase jsme podlehli Nezvěsticím "B" 2:4. Jak chutná vítězství jsme poprvé poznali v našem třetím zápase, kdy jsme porazili Svinov "B" 4:2. I na dále se nám "dařilo" se střídavými úspěchy / neúspěchy. Těsně jsme podlehli Tymákovu "A" 6:7, porazili jsme Svinov "A" 3:1, prohráli jsme s Nezvěsticemi "A" 7:3. Následovala šňůra šesti vítězství - porazili jsme  Tymákov "B" 8:3, Litohlavy "B" 5:3 a Všenice 8:6, Krčín 9:1, Dobřív 6:2 a Vřeskovice 14:1. V našem posledním zápase turnaje jsme podlehli Litohlavům "A" 4:7.

sestava a branky : R. Dražan - M. Blažek (1 branka), T. Horák (13 branek), Martin Horák (1 branka), Vašek Hudeček (17 branek), Patrik Metlička (29 branek), Martin Kohel (9branek). Trenéři Gabriela Horáková, Lucie Součková a Zdena Fraňková.

LAST_UPDATED2
 
 

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 12 

Statistika TOPlist

TOPlist