Výsledky utkání II. liga muži


výsledky II. liga "A" PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 31 Červenec 2009 07:27

22. kolo, neděle 9.6. 2024

Tymákov "B" Modřany 22:17 (12:9)
Všenice NH Řevnice 26:16 (12:9)
Litvínov Ejpovice 19:29 (6:14)
Chomutov Kyšice 25:27 (13:13)
Bakov n. J. Litice 22:23 (14:12)
Žatec Plzeň-Újezd 29:31 (16:16)

21. kolo, sobota 8.6. 2024

Všenice Modřany 16:16 (8:4)
Tymákov "B" NH Řevnice 22:13 (9:4)
Chomutov Ejpovice 19:25 (12:13)
Litvínov Kyšice 9:27 (3:13)
Žatec Litice 28:33 (12:13)
Bakov n. J. Plzeň-Újezd 23:31 (12:18)

20. kolo, neděle 2.6. 2024

Modřany Chomutov 26:17 (10:8)
NH Řevnice Litvínov 23:23 (11:12)
Žatec Bakov n. J. 19:22 (6:9)
Litice Ejpovice 22:15 (11:7)
Plzeň-Újezd Kyšice 22:22 (11:13)
Všenice Tymákov "B" 22:17 (13:8)

19. kolo, neděle 26.5. 2024

Modřany Plzeň-Újezd

NH Řevnice Litice 14:24 (9:16)
Litvínov Všenice 12:21 (6:11)
Chomutov Tymákov "B" 18:26 (8:11)
Kyšice Žatec 18:11 (9:8)
Ejpovice Bakov n. J. 26:15 (16:7)

18. kolo, sobota 25.5. 2024

Modřany Litice 16:17 (8:8)
NH Řevnice Plzeň-Újezd 21:26 (12:13)
Chomutov Všenice 18:32 (10:15)
Litvínov Tymákov "B" 16:23 (6:15)
Ejpovice Žatec 14:14 (7:8)
Kyšice Bakov n. J. 17:10 (10:5)

16. kolo, neděle 19.5. 2024

Modřany Bakov n. J. 21:12 (9:6)
NH Řevnice Chomutov 24:22 (12:12)
Žatec Litvínov 19:16 (11:8)
Tymákov "B" Ejpovice 21:28 (9:13)
Litice Kyšice 18:17 (8:8)
Všenice Plzeň-Újezd 15:20 (7:13)

15. kolo, neděle 5.5. 2024

Kyšice Modřany 17:11 (11:6)
Ejpovice NH Řevnice 25:15 (11:5)
Plzeň-Újezd Chomutov 36:16 (16:8)
Litice Litvínov 27:15 (15:6)
Žatec Tymákov "B" 15:14 (5:7)
Bakov n. J. Všenice 14:15 (8:7)

14. kolo, sobota 4.5. 2024

Ejpovice Modřany 22:21 (9:12)
Kyšice NH Řevnice 26:10 (12:7)
Litice Chomutov 25:13 (14:6)
Plzeň-Újezd Litvínov 31:19 (16:7)
Žatec Všenice 21:20 (10:11)
Bakov n. J. Tymákov "B" 12:16 (5:7)

13. kolo, neděle 28.4. 2024

NH Řevnice Modřany 13:16 (7:8)
Žatec Chomutov 28:27 (11:15)
Litvínov Bakov n. J. 18:17 (8:5)
Ejpovice Kyšice 16:21 (9:10)
Všenice Litice 17:20 (10:8)
Tymákov "B" Plzeň-Újezd 22:23 (9:15)

12. kolo, neděle 21.4. 2024

Žatec NH Řevnice 17:15 (7:7)
Chomutov Bakov n. J. 21:13 (8:5)
Plzeň-Újezd Ejpovice 25:17 (13:11)
Kyšice Všenice 14:11 (7:7)
Litice Tymákov "B" 19:11 (8:4)
Modřany Litvínov 21:16 (9:8)

11. kolo, neděle 22.10. 2023

Modřany Tymákov "B" 22:13 (13:7)
NH Řevnice Všenice 22:22 (10:12)
Ejpovice Litvínov 27:19 (14:5)
Kyšice Chomutov 28:13 (18:7)
Litice Bakov n. J. 21:11 (10:4)
Plzeň-Újezd Žatec 27:20 (13:8)

10. kolo, sobota 21.10. 2023

Modřany Všenice 12:21 (6:10)
NH Řevnice Tymákov "B" 23:22 (11:12)
Ejpovice Chomutov 33:23 (17:9)
Kyšice Litvínov 20:12 (10:6)
Litice Žatec 19:15 (8:7)
Plzeň-Újezd Bakov n. J. 30:27 (14:16)

9. kolo, neděle 15.10. 2023

Chomutov Modřany 22:24 (10:13)
Litvínov NH Řevnice 26:17 (13:7)
Bakov n. J. Žatec 23:21 (12:13)
Ejpovice Litice 17:27 (7:15)
Kyšice Plzeň-Újezd 21:25 (14:15)
Tymákov "B" Všenice 19:25 (11:12)

8. kolo, neděle 8.10. 2023

Litice NH Řevnice 22:11 (10:3)
Plzeň-Újezd Modřany 25:21 (13:10)
Všenice Litvínov 25:23 (16:14)
Tymákov "B" Chomutov 25:20 (14:10)
Žatec Kyšice 14:14 (7:8)
Bakov n. J. Ejpovice 17:19 (10:10)

7. kolo, sobota 7.10. 2023

Litice Modřany 30:21 (16:11)
Plzeň-Újezd NH Řevnice 31:22 (16:13)
Všenice Chomutov 30:20 (14:10)
Tymákov "B" Litvínov 23:28 (10:12)
Žatec Ejpovice 25:22 (14:15)
Bakov n. J. Kyšice 15:24 (7:12)

6. kolo, neděle 1.10. 2023

Modřany Žatec 14:23 (5:13)
NH Řevnice Bakov n. J. 19:22 (10:10)
Litvínov Chomutov 30:28 (13:15)
Všenice Ejpovice 27:26 (14:15)
Kyšice Tymákov "B" 18.17 (12:11)
Litice Plzeň-Újezd 21:26 (7:15)

5. kolo, neděle 24.9. 2023

Bakov n. J. Modřany 21:22 (13:13)
Chomutov NH Řevnice 26:22 (15:11)
Litvínov Žatec 19:20 (9:8)
Ejpovice Tymákov "B" 20:15 (10:8)
Kyšice Litice 25:15 (12:8)
Plzeň-Újezd Všenice 26:25 (11:10)

4. kolo, neděle 17.9. 2023

Modřany Kyšice 13:22 (5:13)
NH Řevnice Ejpovice 17:24 (9:12)
Chomutov Plzeň-Újezd 26:30 (14:16)
Litvínov Litice 20:25 (9:12)
Tymákov "B" Žatec 26:11 (13:6)
Všenice Bakov n. J. 24:17 (10:8)

3. kolo, sobota 16.9. 2023

Modřany Ejpovice 16:22 (7:9)
NH Řevnice Kyšice 15:20 (10:10)
Chomutov Litice 18:25 (9:11)
Litvínov Plzeň-Újezd 21:24 (10:14)
Všenice Žatec 18:23 (11:12)
Tymákov "B" Bakov n. J. 22:14 (12:4)

2. kolo, neděle 10.9. 2023

Modřany NH Řevnice 22:16 (11:9)
Chomutov Žatec 21:22 (10:12)
Bakov n. J. Litvínov 18:18 (8:8)
Kyšice Ejpovice 29:21 (15:10)
Litice Všenice 24:15 (12:5)
Plzeň-Újezd Tymákov "B" 22:15 (10:5)

1. kolo, neděle 3.9. 2023

NH Řevnice Žatec 20:21 (7:10)
Bakov n. J. Chomutov 19:20 (10:9)
Ejpovice Plzeň-Újezd 26:21 (13:12)
Všenice Kyšice 16:22 (9:9)
Tymákov "B" Litice 12:16 (6:7)
Litvínov Modřany

 

 

LAST_UPDATED2
 


 

Tabulka II. ligy A

1. Plzeň-Újezd 21 19 1 1 555:446 39
2. Litice 21 19 0 2 473:359 38
3. Kyšice

21

17 2

2

449:319

36
4. Ejpovice

21

13 1 7 474:428 27
5. Žatec 21

11

2 8

416:433

24
6. Všenice

21

11 2

8

443:402

24
7. Modřany 21 8 1

12

387:411

17

8. Tymákov "B" 21 8 0 13 403:402 16
9. Litvínov 21

5

2 14 400:483 12
10. Bakov n. J. 21 3 1 17 363:447 7
11. Chomutov 21 3 0 18 433:550 6
12. NH Řevnice 21 2 2 17 368:484 6

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 58 

Statistika TOPlist

TOPlist