Výsledky utkání OP muži
výsledky OP PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 31 Červenec 2009 07:20

18. kolo, neděle 22.5.2022

Osek Záluží

Blovice Chudenice

Plzeň-Újezd Přeštice "B"

Kyšice "B" Rožmitál









17. kolo, sobota 21.5.2022

Vřeskovice Nýřany "B"

Chudenice Plzeň-Újezd

Kyšice "B" Přeštice "B"

Záluží Blovice









16. kolo, neděle 15.5.2022

Nýřany "B" Osek 16:12
Plzeň-Újezd Záluží 29:22
Kyšice "B" Chudenice 19:13
Vřeskovice Rožmitál 15:14 (8:9)








15. kolo, neděle 24.4.2022

Rožmitál Nýřany "B" 20:7 (12:6)
Přeštice "B" Vřeskovice 24:26 (12:12)
Záluží Kyšice "B" 26:17 (13:6)
Osek Blovice 21:10 (8:4)








14. kolo, sobota 23.4.2022

Nýřany "B" Blovice 13:14 (6:7)
Plzeň-Újezd Osek 23:15 (14:10)
Vřeskovice Chudenice 20:6 (11:4)
Rožmitál Přeštice "B" 25:21 (13:11)








13. kolo, neděle 10.4.2022

Přeštice "B" Nýřany "B" 18:17 (9:11)
Chudenice Rožmitál 14:16 (6:7)
Záluží Vřeskovice 19:16 (8:7)
Osek Kyšice "B" 16:21 (8:9)
Blovice Plzeň-Újezd 21:21 (8:9)




12. kolo, neděle 3.4.2022

Nýřany "B" Plzeň-Újezd 16:29 (7:13))
Kyšice "B" Blovice 16:21 (8:10)
Rožmitál Záluží 15:15 (7:9)
Přeštice "B" Chudenice 16:19 (5:13)








11. kolo, neděle 24.10.2021

Chudenice Nýřany "B" 21:23 (11:12)
Přeštice "B" Záluží 24:22 (13:11)
Vřeskovice Osek 23:28 (11:16)
Kyšice "B" Plzeň-Újezd 25:32 (10:14)








10. kolo, neděle 17.10.2021

Nýřany  "B" Kyšice "B" 21:13 (12:8)
Blovice Vřeskovice 18:11 (10:5)
Osek Rožmitál 22:21 (10:9)
Záluží Chudenice 17:12 (12:6)








9. kolo, sobota 16.10.2021

Záluží Nýřany "B" 25:16 (13:6)
Přeštice "B" Osek 22:26 (13:14)
Rožmitál Blovice 18:18 (10:10)
Vřeskovice Plzeň-Újezd 17:23 (6:12))








8. kolo, neděle 10.10.2021

Kyšice "B" Vřeskovice 14:22 (8:10)
Plzeň-Újezd Rožmitál 31:25 (16:12)
Blovice Přeštice "B" 23:20 (13:12)
Osek Chudenice 21:10 (11:3)








7. kolo, neděle 3.10.2021

Záluží Osek 24:21 (16:13)
Chudenice Blovice 15:19 (8:10)
Přeštice "B" Plzeň-Újezd 22:22 (11:10)
Rožmitál Kyšice "B" 33:9 (16:4)








6. kolo, sobota 2.10.2021

Nýřany "B" Vřeskovice 12:20 (5:10)
Přeštice "B" Kyšice "B" 21:22 (6:10)
Plzeň-Újezd Chudenice 30:22 (14:12)
Blovice Záluží 14:20 (4:11)








5. kolo, neděle 26.9.2021

Osek Nýřany "B" 25:14 (10:6)
Záluží Plzeň-Újezd 19:20 (9:12)
Chudenice Kyšice "B" 27:20 (12:12)
Rožmitál Vřeskovice 24:21 (15:10)








4. kolo, neděle 12.9.2021

Nýřany "B" Rožmitál 18:23 (10:13)
Blovice Osek 16:17 (9:8)
Kyšice "B" Záluží 20:25 (5:15)
Vřeskovice Přeštice "B" 27:24 (16:15)








3. kolo, sobota 11.9.2021

Osek Plzeň-Újezd 20:24 (10:13)
Blovice Nýřany "B"
15:12 (9:10)
Přeštice "B" Rožmitál 25:22 (13:11)
Chudenice Vřeskovice 12:22 (5:9)








2. kolo, neděle 5.9.2021

Nýřany "B" Přeštice "B" 22:18 (9:11)
Rožmitál Chudenice 19:15 (9:8)
Vřeskovice Záluží 18:19
(11:9)
Kyšice "B" Osek 16:19
(9:8)
Plzeň-Újezd Blovice 27:22 (15:10)




1. kolo, neděle 22.8.2021

Plzeň-Újezd Nýřany "B" 29:19 (17:11)
Blovice Kyšice "B"
20:17 (8:9)
Záluží Rožmitál 20:25 (12:9)
Chudenice Přeštice "B" 24:20 (16:8)








 

LAST_UPDATED2
 


 

Tabulka Oblastního přeboru

1. Plzeň-Újezd
13

11

2 0
342:266

24

2. Rožmitál 14 8 2 4 300:251 18
3. Záluží

13

8 1 4 273:247 17
4. Osek 13 8 0 5 263:240 16
5. Blovice

13

7 2 4 231:228 16
6. Vřeskovice 13 7 0 6 258:237 14
7. Přeštice "B" 14 4 0 9 222:285 8
8. Chudenice 13 3 1 9 280:296 7
9.
Nýřany "B" 13 3 0
10 210:262 6
10.
Kyšice "B"
13 3 0 10 229:296 6

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 19 

Statistika TOPlist

TOPlist