Rozpis mladší žáci

14. kolo, 4. - 5.4. 2020

hlásí Všenice K Nýřany
hlásí Tymákov Ejpovice K
hlásí Kyšice K Rožmitál

hlásí
Příchovice * Litice K
3.4.
17:00
Plzeň-Újezd K Litohlavy
3.4.
17:00
Božkov Dobřív

 

15. kolo 11. - 12.4. 2020

7.4. 17:00 Dobřív Plzeň-Újezd K
9.4. 17:00 Litohlavy Příchovice *
hlásí Litice K Kyšice K

hlásí
Rožmitál Tymákov
11.4.
13:00
Ejpovice K Všenice K
7.4.
17:00
Nýřany Přeštice

 

16. kolo, 18.9 - 19.4. 2020

19.4. 16:00 Přeštice Ejpovice K
hlásí Všenice K Rožmitál
hlásí Tymákov Litice K

hlásí
Kyšice K Litohlavy

hlásí
Příchovice * Dobřív
17.9.
17:00
Plzeň-Újezd K Božkov

 

17. kolo, 25.4. 2020

25.4. 17:00 Božkov Příchovice *
25.4. 17:00 Dobřív Kyšice K
25.4. 17:00 Litohlavy Tymákov

hlásí
Litice K Všenice K

hlásí
Rožmitál Přeštice

hlásí
Ejpovice K Nýřany

 

18. kolo, 26.4. 2020

22.4. 17:00 Nýřany Rožmitál
26.4. 17:00 Přeštice Litice K
hlásí Všenice K Litohlavy

hlásí
Tymákov Dobřív

hlásí
Kyšice K Božkov

hlásí
Příchovice * Plzeň-Újezd K

 

19. kolo, 1. - 3.5. 2020

1.5. hlásí Plzeň-Újezd K Kyšice K
1.5. hlásí Božkov Tymákov
1.5. hlásí Litohlavy Přeštice

hlásí
Litice K Nýřany

hlásí
Rožmitál Ejpovice K


 

20. kolo, 16.5. 2020

hlásí Ejpovice K Litice K
16.5. 17:00 Litohlavy Nýřany
hlásí Přeštice Dobřív

hlásí
Všenice K Božkov

hlásí
Tymákov Plzeň-Újezd K

hlásí
Kyšice K Příchovice *

 

21. kolo, 17.5. 2020

hlásí Příchovice * Tymákov
17.5. 17:00 Plzeň-Újezd K Všenice K
17.5. 17:00 Božkov Přeštice
17.5.
17:00
Dobřív Nýřany
17.5.
17:00
Litohlavy Ejpovice K

hlásí
Litice K Rožmitál

 

22. kolo, 23.5. 2020

hlásí Rožmitál Litohlavy
hlásí Ejpovice K Dobřív
23.5. 17:00 Nýřany Božkov

hlásí
Přeštice Plzeň-Újezd K

hlásí
Všenice K Příchovice *

hlásí
Tymákov Kyšice K

 

23. kolo, 24.5. 2020

hlásí Kyšice K Všenice K
hlásí Příchovice * Přeštice
19.5. 17:00 Plzeň-Újezd K Nýřany
22.5.
17:00
Božkov Ejpovice K
20.5.
17:00
Dobřív Rožmitál
22.5.
17:00
Litohlavy Litice K

 

24. kolo, 30. - 31.5. 2020

hlásí Litice K Dobřív
29.5. 17:00 Božkov Rožmitál
31.5. 13:00 Ejpovice K Plzeň-Újezd K
27.5.
17:00
Nýřany Příchovice *
31.5.
16:00
Přeštice Kyšice K

hlásí
Všenice K Tymákov

 

25. kolo, 6.6. 2020

hlásí Tymákov Přeštice
hlásí Kyšice K Nýřany
hlásí Příchovice * Ejpovice K
2.6.
17:00
Plzeň-Újezd K Rožmitál
6.6.
17:00
Litice K Božkov
6.6.
17:00
Dobřív Litohlavy

 

26. kolo, 7.6. 2020

5.6. 17:00 Litohlavy Božkov
hlásí Litice K Plzeň-Újezd K
hlásí Rožmitál Příchovice *
7.6.
13:00
Ejpovice K Kyšice K
3.6.
17:00
Nýřany Tymákov
7.6.
16:00
Přeštice Všenice K

 

LAST_UPDATED2
 


 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Tabulka mladší žáci

1. Kyšice 12
12
0
0
256:85 24
2. Tymákov 12
9
0
3
213:134 18
3. Litohlavy 12
9
0
3
193:133 18
4. Plzeň-Újezd 12
8
0
4
154:139 16
5. Dobřív
12
7
0
5
164:138 14
6. Ejpovice 12
6
1
5
139:113 13
7. Rožmitál
12
6
0
6
144:157 12
8. Všenice 12
5 1
6
126:140 11
9.
Příchovice *
12 5
1
6
107:126 11
10.
Přeštice
12
4
1
7
139:153
9
11.
Litice
12 3 0
9
122:197
6
12.
Božkov *
12
2
0
10
124:182
4
13.
Nýřany
12
0
0
12
64:248 0








Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 14 

Statistika TOPlist

TOPlist