Sezona 2008-2009

Rožmitál - Litice 23:16 (14:6) Tisk
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 24 Duben 2016 12:00

Začátek našeho nedělního utkání byl v naší režii. Hosté první branku vstřelili až v 11. minutě, kdy snižovali na 1:3. Do té doby všechny jejich střelecké pokusy náš brankář zlikvidoval. V 15. minutě jsme vedli 6:1, hosté se stále namohli střelecky probudit, jejich pokusy končili buď na tyčích nebo si s nimi náš brankář poradil. Pak si ale slabší chvíli vybral i náš útok a v 18. minutě to bylo 6:3. Brankami ve 22. a 24 minutě jsem opět získali náskok 5 branek. Ten jsme ještě v závěru zápasu zvýšili, když jsme proměnili pokutový hod, zahrávaný po vypršení hrací doby.

V 6. minutě druhého poločasu jsme vedli rozdílem 10 branek. Následný střelecký výpadek v útoku a špatná hra naší obrany měla za následek to, že jsme dovolili hostům dostat se do hry. V 16. byl stav 18:13. Po našem následném timeoutu se naše hra v útoku tak i v obraně zlepšila a ve 26. minutě jsme vedli rozdílem 7 branek. V závěru zápasu padly na obou stranách dvě branka a tak jsme v utkání zvítězili 23:16.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, Z. Sadílek - P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar

branky: Šourek 14, Stöckl 6, Zemek 2, Melichar 1 - za hosty: Mizler 6, Pelech 6, Vyoral 3, Rojík 1

LAST_UPDATED2

Most-Rožmitál 0:10 kontumace Tisk
Pondělí, 22 Červen 2009 18:52
Zápas Most - Rožmitál byl na základě rozhodnutí STK kontumován 10:0 ve prospěch Rožmitálu za neoprávněný start mosteckého hráče v utkání. Pro nás to znamená posun o jednu příčku na 11. místo, na našem sestupu ze 2.ligy se nic nemění.

KNHCH Litvínov - Rožmitál 15:14 (9:7) Tisk
Pondělí, 08 Červen 2009 06:48

K poslednímu zápasu sezony jsme nastoupili v Litvínově. Hrálo se utkání nevalné úrovně, oba dva týmy působili "unaveným" dojmem. V prvním poločase jsme vedli 4:2, po té však domácí otočili a po celý zbytek poločasu jsme dotahovali dvoubrankovou ztrátu. Ve druhé poločase se nám podařilo brankovou ztrátu vyrovnat, ovšem šanci na zisk alespoň jednoho bodu zastavila poslední střelou v zápase tyč domácí branky. Utkání jsme prohráli 14:15. Na jaře to byl tak pátý zápas, který jsme prohráli o jeden góĺ. Za celé jaro se nám tak podařilo získat pouze dva body, což k záchraně ve 2. lize stačit nemohlo. Společně s námi opouštějí 2. ligu i týmy Bakova, Oseka a Žatce. Do 1. ligy postupují Litohlavy.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, P. Metlička - P. Melichar, P. Šourek, E. Trefný

branky: Šourek 8, Trefný 4, Melichar 2