Sezona 2010 - 2011


turnaj na Dobříši Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 05 Březen 2011 21:18

                V sobotu 5.3. jsem se společně s dalšími 5 družstvy zúčastnili turnaje na Dobříši. Do turnaje jsme vstoupili dvěma výhrami, porazili jsme Modřany 10:8 a Kyšice 12:10. Pak jsme podlehli Staré Huti 8:10 a Krčínu 7:14. V poslední zápase jsme v přímém souboji o 3. místo porazili Spoje 9:5. Turnaj vyhrál Krčín, na druhém místě skončila Stará Huť. My jsme skončili na 3. místě se skóre 46:44.

sestava: D. Sadílek - P. Blažek, D, Franěk, J. Vondrášek, J. Stoklasa, P. Polák - P. Šourek (16 branek), J. Pičman (12), R. Stöckl (10), T. Janoušek (3), J. Zemek (3), P. Melichar (2)

LAST_UPDATED2
 
žáci, Tymákov - Rožmitál 18:16 (9:9) Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 30 Říjen 2010 11:27

sestava: A. Král - P. Polák, L. Pevný, K. Pazderník, F. Sadílek - J. Blažek, D. Rausz, J. Pazderník

branky: Pazderník 9, Blažek 4, Rausz 3

LAST_UPDATED2
 
žáci, Rožmitál - Dobřív 23:12 (10:4) Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 29 Říjen 2010 16:22

sestava: A. Král - P. Polák, L. Pevný, K. Pazderník, T. Pazderník, F. Sadílek - J. Blažek, D. Rausz, J. Pazderník

branky:  Pazderník 9, Rausz 9, Blažek 5

LAST_UPDATED2
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 13 

Statistika TOPlist

TOPlist

Tabulky sezona 2010-11

 Tabulka Oblastního přeboru muži

  1. Vřeskovice "A" 22 17 2  3 481:390 36
  2. Nezvěstice "B" 22 13 4  5 439:404 30
  3. Plzeň-Újezd "B" 22 14 1  7 508:451 29
  4. Blovice "A" 22 13 1  8 399:363 27
  5. Kyšice "A"

 22

 12 1  9 440:413 25
  6. Litice 22 12 0 10 392:390 24
  7. Příchovice "B" 22 11 0 11 447:445 22
  8. Rožmitál 22 10 1 11 434:418 21
  9. Stupno 22 9 0 12 412:480 18
 10. Ejpovice "B" 22 7 1 14 365:437 15
 11. Nýřany "B" 22 5 1 16 417:459 10
 12. Božkov 22 3  0 19 403:487 6

 

Tabulka Oblastního přeboru starší žáci

 1. Příchovice 16 16 1 0 444:240 31
 2. Všenice 16 14 0 2 313:147 28
 3. Tymákov 16 10 1 5 337:290 21
 4. Vřeskovice 15 9 1 5 285:234 19
 5. Rožmitál * 16 9 0 7 323:291 18
 6. Nýřany 16 4 1 11 178:232 9
 7. Plzeň-Újezd  15 4 0 11 197:260 8
 8. Přeštice 16 4 0 12 201:312 4
 9. Dobřív 16 0 0 16 172:404 0

 

 Tabulka II. ligy skupina A

 1. Tymákov 22 22 0 0 466:337 44
 2. Podlázky 22 13 3 6 458:390 29
 3. Ejpovice 22 13 2 7 371:336 28
 4. Žatec 22 13 2 7 467:437 28
 5. Všenice 22 11 2 9 372:347 24
 6. Litohlavy 22 11 2 9 446:425 24
 7. Řevnice 22 9 4 9 439:450 22
 8. Osek

 22

 8 1 13 402:403 17
 9. Záluží 22 8 1 13 387:420 17
 10. Raspenava 22 6 2 14 388:447 14
 11. Most

 22

 3

 3

 16 363:468 9
 12. Chomutov

 22

 3 2 17 356:455 8

 

Tabulka Oblastní soutěže muži

  1. Přeštice "B" 26 21 2 5 572:407 44
  2. Kyšice "B" 26 21 2 5 632:499 44
  3. Všenice "B" 26 17 1 8 504:445 35
  4. Dobřív 26 15 1 10 487:478 31
  5. Ejpovice "C" 26 13 4 9 469:447 30
  6. Osek "B" 26 12 4 10 525:496 28
  7. Hromnice 25 12 3 11 424:406 27
  8. Vřeskovice "B" 26 11 2 13 505:515 24
  9. Žerovice 26 10 2 14 386:430 22
 10. Ždírec 25 9 0 17 398:476 18
 11. Blovice "B" 26 8 1 17 407:480

 17

 12. Nezvěstice "C" 26 7 0 19 480:543 14
 13. Litohlavy "B" 26 6 2 18 407:465 14
 14. Chudenice 26 6 2 18 429:538 14