Sezona 2013 - 2014

Litice - Rožmitál 19:16 (10:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 08 Červen 2014 18:01

K poslednímu soutěžnímu utkání této sezony jsme nastoupili v Liticích. K zápasu jsme odjížděli pouze se třemi útočníky, tak musel v útoku pomoci jeden z obránců. Hned v úvodu zápasu si domácí vypracovali dvou brankový náskok, v 5. minutě jsme prohrávali 0:2. První branku zápasu jsme vstřelili až v 7. minutě, kdy jsme snižovali na 1:3. Ve 14. minutě se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, prohrávali jsme 3:4. Ještě v 17. minutě jsme s domácími drželi krok, prohrávali jsme 5:6. Za dalších 13. minut se nám podařilo vstřelit pouze jednu branku, čehož domácí využili a vytvořili si tak rozhodující náskok. První poločas jsme prohráli 6:10.

První branka druhého poločasu padla až v 5. minutě, snížili jsme na rozdíl tří branek. Domácí ovšem odpověděli vstřelení dvou branek a rázem jsme prohrávali 7:12. Až do 25. minuty si domácí udržovali 4-5 brankový náskok, v závěru zápasu se nám podařilo vstřelen tří branek v řadě snížit na konečných 16:19.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, D. Franěk, J. Pičman

branky: Stöckl 7, Šourek 5, Pičman 2, Franěk 2, - za domácí: Rojík 8, Vyoral 5, Pelech 4, Mizler 2

LAST_UPDATED2

Rožmitál - Ejpovice "B" 19:20 (10:12) PDF Tisk Email
Neděle, 08 Červen 2014 17:59

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman -Z. Sadílek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman, J. Pazderník, P. Melichar

branky: Šourek 7, Melichar 6, Stöckl 6 - za hosty: Křížek 10, Menc 7, Rybár 3

Nezvěstice "B" - Rožmitál 23:18 (11:9) PDF Tisk Email
Neděle, 25 Květen 2014 18:46

K předposlednímu venkovnímu zápasu této sezony jsme nastoupili v Nezvěsticích proti místnímu "B" týmu. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, ve 4. minutě jsme prohrávali 0:2 a v 8. minutě 1:4. Domácí si po celý první poločas udržoval 2-3 brankový náskok, jediný světlý okamžik prvního poločasu pro nás nastal ve 24. minutě, když jsme snížili na rozdíl jedné branky.

Na začátku druhého poločasu jsme znova snížili na jedno brankový rozdíl, domácí ale odpověděli vstřelením 3 branek v řadě a rázem jsme prohrávali 10:14. Celý druhý  poločas naše obrana nedokázala najít recept na útočnou hru Nezvěstic, za celý druhý poločas se nám podařilo získat pouze dva míče. V utkání jsme na konec prohráli 18:23.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman, J. Pazderník

branky: Šourek 11, Pičman 4, Zemek 2, Stöckl 1 - za domácí: Dobiáš 10, Svatoš 9, Havlíček 2. Hach 2