Rožmitál - Blovice 12:9 (8:5) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 13 Červen 2015 19:07

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek, J. Stoklasa - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Pazderník

branky: Stöckl 6,Šourek 5, Melichar 1 - za hosty: Říha 3, Škala 2, Synáč J. 2, Synáč P. 1

LAST_UPDATED2

Přeštice "B" - Rožmitál 22:20 (14:11) PDF Tisk Email
Neděle, 07 Červen 2015 16:01

K poslednímu venkovnímu utkání sezony jsme odjížděli, v porovnání s předchozími zápasy, v kompletní sestavě. Do útoku se vrátil uzdravený Petr Melichar a počet obránců narostl na 5. Ovšem na naší hře, zejména v obraně, to moc znát nebylo. Celý zápas, zejména ale v prvním poločase, si naše obrana nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, který se prosazoval hlavně z trestných hodů. Domácí se hned v úvodu prvního poločasu ujali vedení 2:0, my jsme vyrovnali v 7. minutě na 2:2. Až do 13. minuty, kdy jsme prohrávali 5:6, jsme stále dotahovali jedno brankovou ztrátu. Ale po dvou rychlých brejcích soupeře jsme již prohrávali 5:8. Tří brankový rozdíl vydržel až do konce prvního poločasu.

Ve 3. minutě druhého poločasu jsme prohrávali 14:16, pak ale přišel střelecký výpadek, domácí toho využili k navýšení brankového rozdílu a v minutě 13. jsme prohrávali 14:20. Teprve poté se konečně probudila naše obrana, do konce zápasu sice dovolila domácím vstřelit pouze dvě branky, ale na více než snížení brankového rozdílu to z naší strany nestačilo. V Přešticích jsme na konec prohráli 20:22.

Již před tímto víkendovým kolem bylo jisté, že vítězem letošního ročníku OP bude celek Nýřan "B". V posledním kole, kdy se v domácím zápase proti Blovicím rozloučíme s tímto soutěžním ročníkem, svedeme na dálku souboj o celkové druhé místo v tabulce s týmem Stupna.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek

branky: Šourek 12, Melichar 4, Stöckl 2, Pičman 1, Zemek 1 - za domácí: Tušek 10, Hájek 8, Moravec 3, Kalčík 1