Rožmitál - výběr juniorů 22:22 (11:10) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Čtvrtek, 07 Červenec 2016 19:42

naše sestava: D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, Z. Sadílek, M. Hejra - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

branky: Stöckl 7, Pazderník 5, Melichar 4, Pičman 3, Zemek 3 - za hosty: Fišer 9, Bárek 5, Hora 3, Smaha 2, Oberfranc 1, Bešta 1, Hora 1

LAST_UPDATED2

výcvikový tábor juniorů a juniorek PDF Tisk Email
Středa, 29 Červen 2016 19:30

Od neděle 3.7. do soboty 9.7. se v Rožmitále koná 45. ročník výcvikového tábora juniorů a juniorek. Kromě tréninkového a zápasového programu jsou na programu kulturní a zábavné programy. V rámci soustředění odehraje výběr juniorů Čech a Moravy přípravný zápas proti našim hráčům. Utkání se odehraje ve čtvrtek 7.7. od 18 hodin. V sobotu 9.7. dopoledne se pak odehrají závěrečná utkání výběrů juniorek a juniorů Čech a Moravy.

muži TJ Plzeň-Újezd mistry ligy PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Červen 2016 20:26

Muži TJ Plzně-Újezda se stali mistry ligy ročníku 2015/2016. Ve druhém finálovém zápase porazili na domácím hřišti Nýřany 23:15 (11:8) a v sérii hrané na dva vítězné zápasy vyhráli 2:0.

Čakovice postupují do I. ligy PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Červen 2016 20:18

Odpočet bodů za mládežnická družstva změnil pořadí ve II. lize "A". Příchovice, které soutěž "vyhráli" přišli v závěrečné tabulce o 2 body, vítězem se tak stalo družstvo Nýřan "B". Jelikož ale toto družstvo postoupit nemůže, do I. Ligy postupují Čakovice, které se celkově umístili na druhém místě.

Rožmitál - Osek 20:15 (7:3) PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červen 2016 12:07

Poslední zápas soutěžního ročníku 2015/2016 jsme odehráni na domácím hřišti proti Oseku. Museli jsme se obejít bez dvou útočníků základní sestavy a na naší hře, alespoň ze začátku zápasu, to bylo znát. Náš útok si sice šance vypracoval, ale neproměňoval. Hosté se ujali vedení, my jsme první branku vstřelili až v 10. minutě, kdy jsme srovnali na 1:1. Poprvé jsme se dostali do vedení ve 20. minutě, stav byl 4:3. Do konce poločasu se hostující útok již neprosadil, my jsme vstřelili ještě 3 branky a první poločas jsme tak vyhráli 7:3.

Ve druhém poločase už náš útok začal střílet branek víc, přestalo se ale dařit naší obraně, která inkasovala jeden gól za druhým. Náš náskok se začal ztenčovat, ve 20. minutě jsme vedli pouze o dvě branky. Teprve pak dokázala naše obrana zlikvidovat několik útoků našeho soupeře a když náš útok nepřestával střílet branky, náskok jsme opět začali zvyšovat. Utkání se střelecky vydařilo našim "mladíkům", Jiří Pičman zaznamenal 8 branek a Jakub Pazderník 7.

Po skončení utkání, ve kterém jsme nakonec zvítězili 20:15, jsme z rukou předsedy komise rozhodčích Pavla Jíry obdrželi pohár pro vítěze OP a mistrovské oslavy mohly začít.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, J. Pazderník

branky: Pičman 8, Pazderník 7, Stöckl 4, Zemek 1 - za hosty: Čelechovský 9, Šmucr 4, Macht 1, Brož