Rozpis starší žáci
rozpis st žáci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 03 Srpen 2018 12:36

1. kolo, 12.9. 2020

9.9. 17:00 Dobřív Všenice
hlásí Litice Přeštice
10:00 Litohlavy Záluží

9:30
Nýřany * Tymákov

hlásí
Plzeň-Újezd Rožmitál "B"
11.9.
17:00
Božkov Rožmitál "A"

 

2. kolo 13.9. 2020

hlásí Všenice Rožmitál "A"
hlásí Rožmitál "B" Božkov
hlásí Tymákov Plzeň-Újezd
11.9.
17:00
Záluží Nýřany *

hlásí
Přeštice Litohlavy
16.9.
17:00
Dobřív Litice

 

3. kolo, 19.9 - 20.9. 2020

hlásí Litice Všenice
20.9. 10:00 Litohlavy Dobřív
19.9. 9:30 Nýřany * Přeštice

hlásí
Plzeň-Újezd Záluží
18.9.
17:00
Božkov Tymákov
5.9.
14:00
Rožmitál "A" Rožmitál "B"

 

4. kolo, 26.9. 2020

hlásí Všenice Rožmitál "B"
hlásí Tymákov Rožmitál "A"
25.9. 17:00 Záluží Božkov

hlásí
Přeštice Plzeň-Újezd
23.9.
17:00
Dobřív Nýřany *

hlásí
Litice Litohlavy

 

5. kolo, 27.9. 2020

27.9. 10:00 Litohlavy Všenice
9:30 Nýřany * Litice
hlásí Plzeň-Újezd Dobřív

hlásí
Božkov Přeštice

hlásí
Rožmitál "A" Záluží

hlásí
Rožmitál "B" Tymákov

 

6. kolo, 3.10. 2020

hlásí Všenice Tymákov
2.10. 17:00 Záluží Rožmitál "B"
hlásí Přeštice Rožmitál "A"
30.9.
17:00
Dobřív Božkov

hlásí
Litice Plzeň-Újezd

hlásí
Litohlavy Nýřany *

 

7. kolo, 10.10. 2020

10.10. 9:30 Nýřany * Všenice
hlásí Plzeň-Újezd Litohlavy
9.10. 17:00 Božkov Litice

hlásí
Rožmitál "A" Dobřív

hlásí
Rožmitál "B" Přeštice

hlásí
Tymákov Záluží

 

8. kolo, 11.10. 2020

hlásí Všenice Záluží
hlásí Přeštice Tymákov
7.10. 17:00 Dobřív Rožmitál "B"

hlásí
Litice Rožmitál "A"
11.10.
10:00
Litohlavy Božkov

hlásí
Nýřany * Plzeň-Újezd

 

9. kolo, 18.10. 2020

hlásí Plzeň-Újezd Všenice
16.10. 17:00 Božkov Nýřany *
hlásí Rožmitál "A" Litohlavy

hlásí
Rožmitál "B" Litice

hlásí
Tymákov Dobřív
16.10.
17:00
Záluží Přeštice

 

10. kolo, 24.10. 2020

hlásí Všenice Přeštice
21.10. 17:00 Dobřív Záluží
hlásí Litice Tymákov
24.10.
10:00
Litohlavy Rožmitál "B"
24.10.
9:30
Nýřany * Rožmitál "A"

hlásí
Plzeň-Újezd Božkov

 

11. kolo, 25.10. 2020

hlásí Božkov Všenice
hlásí Rožmitál "A" Plzeň-Újezd
hlásí Rožmitál "B" Nýřany *

hlásí
Tymákov Litohlavy
23.10.
17:00
Záluží Litice

hlásí
Přeštice Dobřív

 

 

LAST_UPDATED2
 


 

Tabulka starší žáci

1. Božkov
3

3

0
0
78:26 6
2. Nýřany * 3
3
0
0
58:41 6
3. Přeštice

3

2
0 1
65:34 4
4. Tymákov 4
2
0 2
58:51 4
5. Všenice

3

2
0 1
49:56 4
6. Litohlavy 3
2
0 1
51:31 4
7. Plzeň-Újezd
2
1
0
1
24:26 2
8. Rožmitál "B"
4
1
0 3
47:74 2
9.
Rožmitál "A"
4
1
0
3
60:83 2
10.
Dobřív
2
0
0
2
22:44 0
11.
Záluží
2
0
0
2
21:43
0
12.
Litice
1
0
0
1
6:30
0

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 13 

Statistika TOPlist

TOPlist